Witamy na stronie Fundacji Św. Apostoła Pierwszego Męczennika i Archidiakona STEFANA

Fundacja została ustanowiona w marcu 2008 r. Jej założycielem i fundatorem jest Arcybiskup Wrocławski i Szczeciński JEREMIASZ. Główną ideą fundacji jest służba Bogu i ludziom na wzór patrona Fundacji św. Stefana.

Fundacja św. Stefana stanowi integralną część Prawosławnego Domu Opieki p.w. św. Stefana. Dlatego też wykorzystując możliwości jakie stwarza Dom św. Stefana - Fundacja ma kształcić, wychowywać i pomagać ludziom różnych wyznań, narodowości i kultur. Podejmować działania na rzecz rozwoju społeczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej i stać na straży wielokulturowego dziedzictwa Polski i Europy.

Szczegółowe informacje na temat Fundacji, jej celów i sposobów ich realizacji znajdziecie państwo w zakładce "Statut" do odwiedzenia której gorąco zachęcamy.

NUMER KONTA:

BZ WBK 63 1090 2633 0000 0001 2428 9669

Wszystkie aktualności dotyczące
Fundacji św. Stefana
zamieszczane są  na stronie cieplic czyli www.cieplice.cerkiew.pl

PL EN DE
serwisy internetowe serwisy internetowe www.epro.com.pl
under construction under construction